2005

Седемнадесета олимпиада – Пловдив.

Време: 15-17 април 2005 г.

Място: Пловдив, х-л Метропол, бул. България 11-А

Класирани участници за Националния кръг

Имена Училище Град Точки

1

Милко Христов Апостолов

ГХП “Св.Св.Кирил и Методий”

Пловдив

97

2

Мария Иванова Божкова

ПМГ “Д. Чинтулов”

Сливен

90,5

3-5

Снежина Любомирова Теодосиева

ГПЧЕ “Симеон Радев”

Перник

90

3-5

Нели Дечкова Дечева

ГПЧЕ “Ромен Ролан”

Стара Загора

90

3-5

Вилияна Енчева Малева

ЕГ “Гео Милев”

Добрич

90

6

Десислава Стефанова Милова

ПГ “Васил Друмев”

Велико Търново

 89

7-8

Георги Петков Янков

ПМГ “В. Друмев”

Велико Търново

88

7-8

Кристина Панайотова Диманова

ГПЧЕ “Васил Карагьозов”

Ямбол

88

9-11

Атанаска Георгиева Чолакова

СОУПЧЕ “Св. Кл. ОХридски”

Благоевград

87.5

9-11

Мария Владимирова Владимирова

ГХП “Св.Св.Кирил и Методий”

Пловдив

87,5

9-11

Стефан Любенов Иванов

9 ФЕГ

София

87,5

12-14

Димитър Димитров Божков

9 ФЕГ

София

87

12-14

Наталия Георгиева Алексова

ГПЧЕ “Алеко Константинов”

Правец

87

12-14

Евгения Тонева Иванова

ПМГ “Акад. И. Ценов”

Враца

87

15-16

Милена Росенова Арабаджиева

МГ “Гео Милев”

Плевен

86

15-16

Момчил Иванов Иванов

МГ “Атанас Радев”

Ямбол

86

17-24

Веселка Валериева Иванова

ГПЧЕ “Алеко Константинов”

Правец

85

17-24

Милена Димитрова Чолакова

НАГ

Габрово

85

17-24

Наталия Владимирова Христова

ГПЧ “Екзарх Йосиф”

Разград

85

17-24

Кремена Петева Василева

МГ “Гео Милев”

Плевен

85

17-24

Елена Христова Данаилова

ФЕГ “Антоан дьо Сент-Екзюпери”

Пловдив

85

17-24

Виктория Тошкова Тодорова

ГПЧЕ “Н. Вапцаров”

Шумен

85

17-24

Мартина Тодорова Радева

МГ “Атанас Радев”

Ямбол

85

17-24

Райко Павлов Байчев

СОУ “Д-р Асен Златаров”

85

25

Иван Лука Ланджев

ХГ “Дамян Дамянов”

Сливен

84

26-27

Белослава Валентинова Петкова

ПМГ “Екзарх Антим І”

Видин

83,5

26-27

Мария Руменова Радева

НГХНИ “Константин Преславски”

Варна

83,5

28-30

Мартина Людмилова Лалева

ПМГ “Нанчо Попович”

Шумен

83

28-30

Ивелина Георгиева Бибева

ПМГ “В. Друмев”

Велико Търново

83

28-30

Надя Иванова Михайлова

ГПЧЕ “Алеко Константинов”

Правец

83

31-35

Нели Илчева Динева

ГПЧЕ “Р. Ролан”

Стара Загора

82,5

31-35

Елена Петкова Филадска

ФЕГ “Екзюпери”

Пловдив

82,5

31-35

Кристина Миткова Цветанова

МГ “Гео Милев”

Плевен

82,5

31-35

Александър Светланов Чобанов

ОМГЕ “Кирил Попов”

Пловдив

82,5

31-35

Пламена Петкова Иванова

ГПЧЕ “Алеко Константинов”

Правец

82,5

36-37

Мария Емилова Атанасова

СОУ “Хр. Ботев”

Дупница

82

36-37

Донка Стоянова Панева

ХГ “Дамян Дамянов”

Сливен

82

38

Невена Чавдарова Борисова

ЕГ “Проф. д-р Асен Златаров”

Велико Търново

81,5

39-42

Пламена Пламенова Петрова

МГ “Гео Милев”

Плевен

81

39-42

Теодора Милкова Иванова

ГЧЕ “Екзарх Йосиф”

Ловеч

81

39-42

Елвира Владимирова Николова

ПМГ “Екзарх Антим І”

Видин

81

39-42

Георги Василев Марков

ГХП “Св.Св.Кирил и Методий”

Пловдив

81