2012

Двадесет и четвърта олимпиада – Благоевград.

Класирани за международния етап

  1. Савина Петкова – София, НГДЕК, 11 клас.
  2. Стоян Тончев – София, 1 АЕГ, 11 клас.

Резерва: Лора Дулова – Ямбол, МГ, 11 клас.

Учител: Орлин Йорданов – София, НПМГ

 

Класиране

от националния етап на Олимпиадата по философи

Имена Ф№ Град Училище Учител общо
1 Пирина Касапинова 3 Благоевград ПМГ, П. Славов 491.5
2 Лора Дулова 23 Ямбол МГ, 11 С. Стефанова 474.5
3 Албена Ангелова 31 Стара Загора ГПЧЕ, 12 М. Бухчева 472.5
4 Луиза Мирзоян 2 Видин ГПЧЕ, 12 В. Векова 469.5
5 Лили Георгиева 36 София НПМГ, 12 Г. Драгиева 467.5
6 Савина Петкова 47 София НГДЕК, 11 Орлин Йорданов 454
7 Стоян Тончев 22 София 1 АЕГ, 11 М. Данчева 448
8 Ани Табакова 34 Велико Търново ЕГ, 11 Галина Марчева 446.5
9 Теодора Мишинева 40 Ямбол МГ, 11 С. Стефанова 446
10 Мария Младенова 10 Козлодуй СОУ „Кирил и Методий”, 12 С. Бачийска 445.5
11 Ивияна Василева 44 Правец ГПЧЕ, 12 Цветанка Георгиева 440
12 Цеци Димитрова 20 Благоевград ЕГ, 11 М. Иванова 438
13 Мариян Бояджиев 8 Благоевград ПМГ, 12 В. Велкова 437
14 Валентин Спасов 5 Враца ПМГ, 11 Р. Вълчева 430
15 Евгени Тодоров 13 София 1 АЕГ, 11 М. Данчева 429
16 Виктория Василева 41 Враца ЕГ „Йоан Екзарх”, 11 С. Младенова 428.5
17 Анна Белчиева 42 София НПМГ, 11 К. Иванова 428
18 Георги Стоянов 32 Казанлък ПМГ, 12 С. Буйлекова 425.5
19 Елица Великова 19 Благоевград ПМГ, 11 П. Славов 424
20 Христина Сургучева 21 Ямбол ГПЧЕ, 11 Д. Жечева 423.5
21 Маргарита Троанска 37 София НПМГ, 12 Гергана Драгиева 418.5
22 Виляна Кирова 14 Ямбол МГ, 12 С. Стефанова 418
23 Цветислава Борисова 33 Враца ЕГ, 11 С. Младенова 417.5
24 Мария Георгиева 46 Видин ПМГ, 10 М. Маркова 415.5
25 Моника Мичева 18 София 1 АЕГ, 11 М. Данчева 414
26 Светослава Траянова 38 Правец ГПЧЕ, 12 Цветанка Георгиева 414
27 Кристина Лазарова 1 Видин ГПЧЕ, 10 В. Векова 411.5
28 Йоана Безина 39 Благоевград ПМГ, 11 П. Славов 410
29 Велизара Янкова 4 Пловдив ГХП, 12 Д. Атанасова 408.5
30 Магдалена Славова 28 София НПМГ, 10 Кр. Иванова 403.5
31 Биляна Бондокова 30 В. Търново ЕГ, 12 Галина Марчева 400
32 Димитър Станчев 45 Бургас ГПАЕ, 12 Н. Кръстева 400
33 Николета Иванова 35 Русе МГ, 11 М. Желязкова 397.5
34 Живка Гецова 7 Пловдив ЕГ, 12 Налбантова 395
35 Виктория Димитрова 6 Враца СОУ Отец ПАисий, 12 А. Зорова 394.5
36 Бойко Панчев 43 София НПМГ, 12 Гергана Драгиева 393.5
37 Борис Новаков 16 София 73 СОУ, 12 З. Бешенджиев 392.5
38 Адриана Хамас 27 Пловдив ЕГ, 11 Т. Дюлгерова 388.5
39 Борис Петков 11 Стара Загора ГПЧЕ, 12 М. Бухчева 382
40 Елена Михайлова 17 Стара Загора ГПЧЕ, 11 М. Личева 380.5
41 Антоанета Стайкова 24 Русе СОУ Възраждане, 12 И. Стоянов 376.5
42 Йорданка Славчева 26 Пловдив ГХП, 12 Д. Атанасова 376
43 Калин Маринов 29 София НПМГ, 11 372.5
44 Тошко Тодоров 9 Бургас ПМГ, 12 Каридова/Трендафилова 367
45 Елица Джоргова 15 Самоков ПГ, 11 Е. Теофанова 356
46 Катерина Чобанова 12 Асеновград СОУ, 11 М. Адамова 353.5
47 Диляна Здрявкова 25 Пловдив ГХП, 11 Д. Атанасова 347.5